Jarní keška: Po stopách jara

Jarní keška: Po stopách jara

Vážení hráči. Jarní keška skončila k 31. 3. 2021. Nezoufejte, máme pro vás připraveny další venkovní stopovací hry.

Stopaři, vítáme tě u jarní dobrodružné pátrací hry! Máme pro tebe nachystaných šest míst, na kterých jsme pečlivě ukryli speciální kešky. Chovej se k nim prosím tak, aby ji mohli najít ve stejném stavu i ostatní. Nic do nich nepřidávej – vezmi si pouze jednu květinku.

Na začátek hry si stáhni a vytiskni nebo vyzvedni pracovní list. Pracovní list si můžeš můžeš stáhnout přímo z této stránky (klikni zde), tištěná verze je pro tebe nachystaná v rosické pekárně a také na náměstí pod platanem. Pod platanem také nalezneš další zajímavé informace ze SVČ Rosice.

Jaká jsou pravidla?

Každá z kešek v sobě ukrývá pět kartiček, na kterých jsou sepsány různé zajímavosti z tohoto ročního období a z velikonočních svátků. Jednotlivé kartičky jsou součástí ucelené sady a navazují na sebe.

Po objevení kešky a vyplnění pracovního listu s pomocí kartiček si každý účastník může vzít jednu barevnou květinku a použít ji třeba jako přívěšek. V kešce jsou také ukryty indicie (fotka a QR kód), které tě dovedou k dalšímu místu.

Pokud nevíš, kde začít, zkus to zde:

49°10’42.329″N, 16°23’26.664″E

Krátké informace o trase

Trasa zabere celkem asi 4 hodiny. Lze ji však jít na více částí. 

Hra je určena pro všechny věkové kategorie. Některé úseky mohou být při deštivém počasí hůře sjízdné s kočárkem (polní cesty).

Na hru nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Vzhledem k trase nedoporučujeme lodičky a společenský oblek 🙂

Kromě pracovního listu nezapomeňte také na mobilní telefon, ideálně s připojením na internet (je dobré si fotku dalšího místa vždy vyfotit do telefonu a načíst si QR kód, pod kterým se skrývá místo vyznačené na mapě, kde je ukryta další keška).

Potřebuji pomoc

Kontaky pro dotazy, nápovědu nebo zpětnou vazbu: beh@svcrosice.cz nebo 721 347 788.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.