Mamaton

Mamaton

Dobročinný běh na pomoc matkám samoživitelkám

V rámci projektu Rosicehrave.cz jsme se rozhodli měsíc březen věnovat ženám. Přemýšleli však nad tím, jakým způsobem můžeme všechny ženy, dívky a matky oslavit i nad rámec našich každotýdenních aktivit. Oslovili jsme proto Klub svobodných matek, z. s. uspořádali pro ně ve spolupráci SVČ Rosice a Florbal Rosice, z. s.  benefiční virtuální běh na jejich podporu.
Registrovat se pro běh můžete již nyní! 

Mamaton ve zkratce

  • Registrace: 15. 2. – 31. 3. 2021
  • Termín: 1. 3. – 31. 3. 2021

Tratě:

3 km – Venušin běh
5 km – Běh pro mámu
8,3 km – Mezinárodní den žen
12 km – Afroditin běh
21 km  – Ženská síla
42 km – Supergirl

Jak se zapojit?

Darováním částky na webu darujme.cz v hodnotě nejméně 100 Kč získáte registraci na virtuální běh. Trať běhu si vyberte jakoukoliv, která vám nejvíce vyhovuje, z výše vypsaných.

Pokud se chcete zapojit do naší běžecké soutěže, svůj běh zaznamenejte pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo na hodinkách. Pro změření své trasy můžete využít sportovní hodinky nebo jakoukoliv běžně dostupnou mobilní aplikaci (Sports Tracker, Strava a jiné, které měří požadované hodnoty – čas a uběhnutou vzdálenost). Poté stačí udělat printscreen a výsledek nám zaslat na e-mail beh@svcrosice.cz kdykoliv od 1. do 31. 3. Vítěze běhu budeme vyhlašovat v průběhu dubna.

To nejdůležitější na závěr. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A lepší je trasu projít, než neběžet vůbec 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.