Nedělní rozhlasová pohádka – O statečné princezně Máně (1. díl)

Nedělní rozhlasová pohádka – O statečné princezně Máně (1. díl)

Vážení čtenáři, exkluzivně pro tento web Vám přinášíme adventní rozhlasovou pohádku na pokračování. Její díly budeme vysílat každou adventní neděli až do konce Adventu.

Bylo nebylo jedno Rosivadlo. Společnost lidí, kteří mají rádi divadlo, pohádky i jiné příběhy a kteří skrze svou radost chtějí rozsévat, správně rosivat, radost do svého okolí. To jsme my.

Když jsme se dočkali doby, ve které se nedaří divadlu na jevišti a s diváky v hledišti, hledali jsme jiný způsob. Našli jsme kouzlo hlasů, které přenášené spoustou drátů i úplně bez drátů, míchané v pultech, česané a ukrývané v různých krabičkách nakonec zkouší naplnit poslání Rosivadla – skrze vlastní radost majitelů hlasů poslat tuto radost dál, k vám.

Omluvte amatérskou kvalitu nahrávky, nezkoumejte šumy a šelesty, ponořte se raději do příběhu a všeho, co je za ním. Vaše dojmy si velmi rádi vyzvedneme z poštovní schránky pozdrav@rosivadlo.cz. Předem za ně děkujeme. Stejnou adresu můžete použít pro vzkaz v případě, že chcete libovolným způsobem podpořit tvorbu Rosivadla.

Děkujeme za vaši přízeň. Přejeme příjemný poslech a dobrou náladu.

Vaše Rosivadlo

Pozn. V nahrávce použitá skladba Happy Boy Theme interpreta Kevin MacLeod podléhá licenci Creative Commons 4.0 (uvedení zdroje). https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Zdroj: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100647. Interpret: http://incompetech.com/