Nedělní rozhlasová pohádka – O statečné princezně Máně (3. a 4. díl)

Nedělní rozhlasová pohádka – O statečné princezně Máně (3. a 4. díl)

Vážení čtenáři, jako každou adventní neděli i dnes Vám přinášíme další díl adventní rozhlasové pohádky na pokračování.

Bylo nebylo jedno Rosivadlo. Společnost lidí, kteří mají rádi divadlo, pohádky i jiné příběhy a kteří skrze svou radost chtějí rozsévat, správně rosivat, radost do svého okolí. To jsme my.

Když jsme se dočkali doby, ve které se nedaří divadlu na jevišti a s diváky v hledišti, hledali jsme jiný způsob. Našli jsme kouzlo hlasů, které přenášené spoustou drátů i úplně bez drátů, míchané v pultech, česané a ukrývané v různých krabičkách nakonec zkouší naplnit poslání Rosivadla – skrze vlastní radost majitelů hlasů poslat tuto radost dál, k vám.

Omluvte amatérskou kvalitu nahrávky, nezkoumejte šumy a šelesty, ponořte se raději do příběhu a všeho, co je za ním. Vaše dojmy si velmi rádi vyzvedneme z poštovní schránky pozdrav@rosivadlo.cz. Předem za ně děkujeme. Stejnou adresu můžete použít pro vzkaz v případě, že chcete libovolným způsobem podpořit tvorbu Rosivadla.

Děkujeme za vaši přízeň. Přejeme příjemný poslech a dobrou náladu.

Vaše Rosivadlo

Pro lepší dávkování méně vytrvalým posluchačům, jsme rozdělili dnešní vyprávění na dvě části.
Pozn. V nahrávce použitá skladba Happy Boy Theme interpreta Kevin MacLeod podléhá licenci Creative Commons 4.0 (uvedení zdroje). https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Zdroj: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100647. Interpret: http://incompetech.com/