Šifrovací dušičková procházka

Šifrovací dušičková procházka

Kvůli koronaviru se v letošním roce nepůjde tradiční šifrovací pochod Rosickou nocí. Ale nezoufejte. Připravili jsme pro vás něco daleko lepšího, i když trošku více distančního. Šifrovací dušičkový pochod.

Šifrovací dušičkový pochod povede po dušičkových místech. Kromě svého smartphonu budete potřebovat pouze vhodné oblečení do přírody. Možná oceníte i tužku a kousek papíru nebo blok.

V rámci hry jsou pro vás připraveny dvě etapy procházky. Můžete je jít současně, jako jeden tým, nebo po sobě, klidně i v několika dnech. Pro nejrychlejší a nejúspěšnější luštitele, kteří obě trasy absolvují mezi 6. 11. a 15. 11. budou připraveny zajímavé ceny! Obě trasy s šiframi však budou dostupné do konce listopadu.

Jak se můžu šifrovačky zúčastnit?

Stáhněte si na svůj smartphone aplikaci Actionbound a v ní naskenujte QR kód. Pokud chcete soutěžit, jako jméno zadejte název svého teamu nebo svou přezdívku. Pro chod aplikace nepotřebujete mobilní data, v tom případě si však nezapomeňte hru stáhnout doma. Co určitě potřebovat budete, je funkční GPS modul ve vašem telefonu.

Jaká jsou pravidla pro soutěžící?

Cílem je projít danou trasu co nejrychleji. Na každou šifru mátě 3 pokusy, po každém pokusu se zobrazí nápověda. Každá nápověda znamená 20minutovou penalizaci. Pokud šifru neuhádnete, po třech pokusech se vám ukáže a můžete pokračovat dále ve hře.

Trasa je rozdělena na dvě části, každá má přibližně 5 kilometrů. Je jedno, kterou částí začnete. Pokud budete chtít obě trasy projít na jeden zátah, připravte se na zhruba 14kilometrovou procházku.

Po dokončení hry nám pošlete na email název svého teamu nebo svou přezdívku či jméno, které jste zadali do aplikace, a také vyluštěné celkové heslo. Tyto údaje zasílejte na email oplatek@svcrosice.cz

Hodně zdaru!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.