Svatomartinská stopovací hra rosickou Oborou

Svatomartinská stopovací hra rosickou Oborou

Kdo byl Martinův otec? Jaká událost změnila Martinovi život? Jak se pečou svatomartinské rohlíčky? Kdo prozradil Martina, když se skrýval? Proč je Martinův kůň bílý? Jak můžeme šířit světlo a teplo za chmurných dní?

Přijměte pozvání na dobrodružnou stopovací hru rosickou Oborou se svatým Martinem. Dozvíte se nejen o jeho životě, ale i mnoho dalších zajímavostí, které vás provedou svatomartinským obdobím.

Trasa začíná na kraji Obory a dále je značena fáborky žluté a tyrkysové barvy. U každého zastavení na vás čeká část příběhu svatého Martina se zábavnými úkoly. Bez obav na ni můžete vyrazit i s kočárkem, který je alespoň trochu vhodný do terénu.

Putovní body svatomartinské hry ukazuje naše mapka

S sebou se vám bude hodit svačina a teplé pití, protože na konci trasy je krásné místo lákající k posezení.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o fotky a zážitky, které mohou nalákat další dobrodruhy k napínavé cestě ve formulářem na hlavní stránce. Užijte si svatomartinský čas.

 

3 Odpovědi

 1. Obnovení stanovišť napsal:

  Dnes jsme procházeli stezku, ale našli jen 5 stanovišť. I tak to bylo skvělé, moc děkujeme! Prosím budete zbývající ještě obnovovat? Rádi bychom slyšeli pokračování příběhu a děti jsou natěšené na úkoly. Kdybyste už obnovovat nechtěli, bylo by možné poslat mailem? Moc bychom to ocenili.

 2. Stezka sv. Martina napsal:

  Dobry den, do kdy bude prosim stezka platna? Dekuji

 3. padmin napsal:

  Dobrý den,
  plánujeme ji udržovat do konce listopadu.
  Jen nám ji bohužel pravidelně nějaký vandal ničí.

  Děkujeme za přízeň a příjemnou procházku.

  RosiceHravě 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.